choroby włosów

Na mikroflorę każdego z nas składają się drożdżaki, które nie stanowią zagrożenia, jeśli nie następuje intensyfikacja ich wzrostu. Infekcją naskórka, którą wywołują grzyby, jest najczęściej łupież pstry. Leczenie odbywa się za pomocą kremów i mydeł, które uniemożliwiają wzrost niepożądanych narośli grzybiczych. Jeżeli jednak zauważyłeś niepokojące zmiany w barwie naskórka (jest ciemniejszy lub jaśniejszy), skontaktuj się z trychologiem. Dokładny opis objawów choroby i przyczyn wystąpienia znajdziesz na stronie RealBeauty.

Endokrynolog dla dzieci

Jednym z zaburzeń układu dokrewnego, leczonym w naszej warszawskiej klinice jest opóźnione dojrzewanie płciowe. Endokrynolog dziecięcy, dr Alicja Korpysz, przeprowadzi odpowiednią diagnostykę, począwszy od badania fizycznego i wywiadu z Pacjentem, a skończywszy na wykonaniu testów laboratoryjnych. Jeśli poziom hormonów okaże się prawidłowy, nie będzie trzeba wdrażać leczenia, a jedynie poczekać na rozpoczęcie dojrzewania, które z naturalnych przyczyn nastąpi później. W przypadku niedorozwoju lub uszkodzenia gonad konieczne jest zastosowanie farmakoterapii.

Gabinet stomatologiczny Łódź

Dla dokładnego zapoznania się z proponowanym wachlarzem usług dentystycznych i standardami płynącymi ze współpracy, przybądź do nas. Proponujemy Tobie skuteczną i partnerską kooperację z naszymi specjalistami. Nasz gabinet stomatologiczny Duodent Łódź zaprasza Państwa do dbania o piękny i zdrowy uśmiech.

Lekarz ginekolog Poznań

Sieć specjalistycznych przychodni Profemed prowadzi także poradnie zdrowia kobiet. Lekarz ginekolog w Poznaniu przyjmuje przy ulicy Ułańskiej 7. Wyposażenie gabinetu pozwala na przeprowadzanie kompleksowych badań diagnostycznych, takich jak cytologia, USG piersi, USG ciężarnych i inne. Specjaliści prowadzą konsultacje w zakresie doboru metod antykoncepcyjnych, prowadzą ciąże, leczą schorzenia związane z funkcjonowaniem kobiecego układu płciowego i hormonalnego. Wszelkie badania laboratoryjne można wykonać na miejscu.

Płyn do higieny intymnej

Podczas codziennej pielęgnacji ważne jest również zadbanie o okolice intymne. Aby zapewnić tym strefom najwyższą jakość pielęgnacji - wybierz kosmetyki firmy Ziaja. W asortymencie udostępniony został płyn do higieny intymnej. To szeroka gama wariantów, zapachów oraz przeznaczenia. Polecamy między innymi płyn do higieny intymnej o zapachu konwalii, brzoskwini, czy melona, a także te z nagietkiem lekarskim, korą dębu, czy kwasem mlekowym! Postaw już dziś na najlepszą ochronę sfer intymnych - wybierz produkty kosmetyczne firmy Ziaja.

Protetyka Poznań

Poradnia Stomatologiczna Dentika-Medic w Poznaniu świadczy usługi z zakresu szeroko pojętej stomatologii - poczynając od profilaktyki poprzez leczenie zachowawcze aż po pomoc ortodonty, protetyka, chirurga. Leczenie jest dobierane indywidualnie do potrzeb i schorzenia każdego pacjenta. Przygotowaliśmy przejrzystą ofertę usług i cennik.

Dentysta Wrocław Krzyki

Zachęcamy do skorzystania z pomocy, jakiej udzieli Wam nasz profesjonalny dentysta. Wrocław, dzielnica Krzyki jest miejscem, gdzie znajdziecie zlokalizowany nasz gabinet. Przygotowane przez nas metody leczenia pozwalają na zapewnienie naszym pacjentom szybkiego i bezbolesnego uzupełnienia ubytków w ich uzębieniu. Zapraszamy!

Artykuły medyczne Poznań

Ćwiczenia kończyn wymagają systematyczności, ale również profesjonalnego sprzętu dopasowanego do indywidualnych możliwości każdego pacjenta. Polecamy w tym celu wysokiej jakości sklep rehabilitacyjny, w którym można nabyć wysokiej klasy artykuły medyczne. To propozycja, która z pewnością spotka się z Państwa zainteresowaniem. Zapraszamy do stacjonarnego sklepu w mieście Poznań.

Dietetyk online

Celem naszych działań jest wspieranie naszych Klientów na drodze do zdrowia i świetnego samopoczucia. Jeżeli chcesz zrzucić kilka nadprogramowych kilogramów, ukształtować sylwetkę, wzmocnić mięśnie i popracować na ogólną wydolnością całego organizmu, to Akademiazz jest właśnie dla Ciebie! Nasz diet coaching polega na tym, że sam ustalasz optymalny dla Ciebie plan żywienia i ćwiczeń, otrzymując przy tym merytoryczne wsparcie trenera. Całość działań polega na zmianie złych nawyków, które zostaną wyeliminowane już na zawsze.

Ośrodki rehabilitacyjne

Wiele osób cierpi na różnorodne dolegliwości: bóle reumatyczne, czy problemy z układem kostnym. Dlatego rośnie również zainteresowanie wczasami rehabilitacyjnymi. Poszukują Państwo komfortowych ośrodków, które oferują turnusy wypoczynkowe łączone z ćwiczeniami i konsultacjami z lekarzami? Polecimy Państwu najlepsze oferty w Polsce!

Diagnostyka USG

Szerokie zastosowanie w rozpoznaniu wielu schorzeń narządów wewnętrznych znajduje diagnostyka USG. W naszej prywatnej przychodni w Warszawie oferujemy ultrasonografię ginekologiczną, w tym m.in. kontrolę drożności jajowodów Sono HSG oraz badania profilaktyczne piersi. Rejestracja pod numerem telefonu dostępnym na stronie internetowej.

Kosmetyki ze śluzem ślimaka

Nasza firma prowadzi sprzedaż produktów naturalnych przez sklep internetowy. Posiadamy ogromny wybór preparatów organicznych oraz mineralnych, które idealnie sprawdzą się przy pielęgnacji skóry każdego typu, ponieważ nie podrażniają i nie uczulają. Zapewniają za to niezwykłe efekty dzięki zawartości takich składników, jak kwas hialuronowy czy kolagen. Posiadamy również kosmetyki ze śluzem ślimaka. Pozwalają one na dogłębne odżywienie skóry oraz odzyskanie jej elastyczności i idealnego nawilżenia, czym redukuje się oznaki starzenia się skóry.

Badanie sono hsg

W naszym gabinecie świadczymy pomoc medyczną z zakresu ginekologii i zabiegów w okresie ciążowym. Panie mogą u nas wykonać badanie Sono HSG (sonohisterosalpingografia) pozwalające ocenić jamę macicy i drożność jajowodów. Wykonywanie tego zabiegu z wykorzystaniem nowoczesnych metod (podanie do jamy macicy płynu kontrastującego i odczyt z cewnika) jest z reguły bezbolesne i nie wymaga znieczulenia.