choroby włosów

Na mikroflorę każdego z nas składają się drożdżaki, które nie stanowią zagrożenia, jeśli nie następuje intensyfikacja ich wzrostu. Infekcją naskórka, którą wywołują grzyby, jest najczęściej łupież pstry. Leczenie odbywa się za pomocą kremów i mydeł, które uniemożliwiają wzrost niepożądanych narośli grzybiczych. Jeżeli jednak zauważyłeś niepokojące zmiany w barwie naskórka (jest ciemniejszy lub jaśniejszy), skontaktuj się z trychologiem. Dokładny opis objawów choroby i przyczyn wystąpienia znajdziesz na stronie RealBeauty.

Endokrynolog dla dzieci

Jednym z zaburzeń układu dokrewnego, leczonym w naszej warszawskiej klinice jest opóźnione dojrzewanie płciowe. Endokrynolog dziecięcy, dr Alicja Korpysz, przeprowadzi odpowiednią diagnostykę, począwszy od badania fizycznego i wywiadu z Pacjentem, a skończywszy na wykonaniu testów laboratoryjnych. Jeśli poziom hormonów okaże się prawidłowy, nie będzie trzeba wdrażać leczenia, a jedynie poczekać na rozpoczęcie dojrzewania, które z naturalnych przyczyn nastąpi później. W przypadku niedorozwoju lub uszkodzenia gonad konieczne jest zastosowanie farmakoterapii.

Gabinet stomatologiczny Łódź

Dla dokładnego zapoznania się z proponowanym wachlarzem usług dentystycznych i standardami płynącymi ze współpracy, przybądź do nas. Proponujemy Tobie skuteczną i partnerską kooperację z naszymi specjalistami. Nasz gabinet stomatologiczny Duodent Łódź zaprasza Państwa do dbania o piękny i zdrowy uśmiech.

Dentysta Wrocław Krzyki

Zachęcamy do skorzystania z pomocy, jakiej udzieli Wam nasz profesjonalny dentysta. Wrocław, dzielnica Krzyki jest miejscem, gdzie znajdziecie zlokalizowany nasz gabinet. Przygotowane przez nas metody leczenia pozwalają na zapewnienie naszym pacjentom szybkiego i bezbolesnego uzupełnienia ubytków w ich uzębieniu. Zapraszamy!

Dietetyk online

Celem naszych działań jest wspieranie naszych Klientów na drodze do zdrowia i świetnego samopoczucia. Jeżeli chcesz zrzucić kilka nadprogramowych kilogramów, ukształtować sylwetkę, wzmocnić mięśnie i popracować na ogólną wydolnością całego organizmu, to Akademiazz jest właśnie dla Ciebie! Nasz diet coaching polega na tym, że sam ustalasz optymalny dla Ciebie plan żywienia i ćwiczeń, otrzymując przy tym merytoryczne wsparcie trenera. Całość działań polega na zmianie złych nawyków, które zostaną wyeliminowane już na zawsze.

Diagnostyka USG

Szerokie zastosowanie w rozpoznaniu wielu schorzeń narządów wewnętrznych znajduje diagnostyka USG. W naszej prywatnej przychodni w Warszawie oferujemy ultrasonografię ginekologiczną, w tym m.in. kontrolę drożności jajowodów Sono HSG oraz badania profilaktyczne piersi. Rejestracja pod numerem telefonu dostępnym na stronie internetowej.

Kosmetyki ze śluzem ślimaka

Nasza firma prowadzi sprzedaż produktów naturalnych przez sklep internetowy. Posiadamy ogromny wybór preparatów organicznych oraz mineralnych, które idealnie sprawdzą się przy pielęgnacji skóry każdego typu, ponieważ nie podrażniają i nie uczulają. Zapewniają za to niezwykłe efekty dzięki zawartości takich składników, jak kwas hialuronowy czy kolagen. Posiadamy również kosmetyki ze śluzem ślimaka. Pozwalają one na dogłębne odżywienie skóry oraz odzyskanie jej elastyczności i idealnego nawilżenia, czym redukuje się oznaki starzenia się skóry.

Badanie sono hsg

W naszym gabinecie świadczymy pomoc medyczną z zakresu ginekologii i zabiegów w okresie ciążowym. Panie mogą u nas wykonać badanie Sono HSG (sonohisterosalpingografia) pozwalające ocenić jamę macicy i drożność jajowodów. Wykonywanie tego zabiegu z wykorzystaniem nowoczesnych metod (podanie do jamy macicy płynu kontrastującego i odczyt z cewnika) jest z reguły bezbolesne i nie wymaga znieczulenia.

Implanty zębowe Warszawa opinie

Receptą na wiele poważnych problemów stomatologicznych mogą okazać się implanty zębowe. Ich właściwości sprawiają, iż są one całkowicie tolerowane przez ludzki organizm. Dzięki najnowszym technologiom dostępnych w Warszawskich gabinetach, wielu pacjentów mogło przekonać się o ich faktycznym działaniu. Skontaktuj się i poznaj wszystkie potrzebne informacje, opinie oraz porady.

Zmniejszenie żołądka operacyjnie

Pacjenci cierpiący na otyłość mogą zdecydować się na zmniejszenie żołądka operacyjnie. Chirurg wprowadza dwutlenek węgla do jamy brzusznej, co odsuwa narządy wewnętrzne od powłoki brzusznej. Następnie zostaje tam wprowadzona kamera, po czym przy pomocy narzędzi laparoskopowych chwyta się, nacina i zszywa tkanki.

Okulary Giorgio Armani

Włochy są krajem, który narzuca trendy modowe, a wielu najbardziej cenionych projektantów pochodzi właśnie z tego państwa. Stylowym i wyróżniającym dodatkiem dla osoby w każdym wieku i płci będą okulary Giorgio Armani. To klasyczny atrybut z nutą nowoczesności, który świadczy o szykowności noszącej je osoby.

endodoncja Katowice

W naszej klinice dentystycznej, położonej w Katowicach oferujemy leczenie kanałowe, wybielanie oraz innego typu usługi dentystyczne. Endodoncja to proces który ma na celu wyleczenie zęba zniszczonego od wewnątrz, aby próchnica nie przedostawała się na zewnątrz tylko została wyleczona skutecznie. Zapraszamy.