choroby włosów

Na mikroflorę każdego z nas składają się drożdżaki, które nie stanowią zagrożenia, jeśli nie następuje intensyfikacja ich wzrostu. Infekcją naskórka, którą wywołują grzyby, jest najczęściej łupież pstry. Leczenie odbywa się za pomocą kremów i mydeł, które uniemożliwiają wzrost niepożądanych narośli grzybiczych. Jeżeli jednak zauważyłeś niepokojące zmiany w barwie naskórka (jest ciemniejszy lub jaśniejszy), skontaktuj się z trychologiem. Dokładny opis objawów choroby i przyczyn wystąpienia znajdziesz na stronie RealBeauty.

Endokrynolog dla dzieci

Jednym z zaburzeń układu dokrewnego, leczonym w naszej warszawskiej klinice jest opóźnione dojrzewanie płciowe. Endokrynolog dziecięcy, dr Alicja Korpysz, przeprowadzi odpowiednią diagnostykę, począwszy od badania fizycznego i wywiadu z Pacjentem, a skończywszy na wykonaniu testów laboratoryjnych. Jeśli poziom hormonów okaże się prawidłowy, nie będzie trzeba wdrażać leczenia, a jedynie poczekać na rozpoczęcie dojrzewania, które z naturalnych przyczyn nastąpi później. W przypadku niedorozwoju lub uszkodzenia gonad konieczne jest zastosowanie farmakoterapii.

Badanie sono hsg

W naszym gabinecie świadczymy pomoc medyczną z zakresu ginekologii i zabiegów w okresie ciążowym. Panie mogą u nas wykonać badanie Sono HSG (sonohisterosalpingografia) pozwalające ocenić jamę macicy i drożność jajowodów. Wykonywanie tego zabiegu z wykorzystaniem nowoczesnych metod (podanie do jamy macicy płynu kontrastującego i odczyt z cewnika) jest z reguły bezbolesne i nie wymaga znieczulenia.

Okulary Giorgio Armani

Włochy są krajem, który narzuca trendy modowe, a wielu najbardziej cenionych projektantów pochodzi właśnie z tego państwa. Stylowym i wyróżniającym dodatkiem dla osoby w każdym wieku i płci będą okulary Giorgio Armani. To klasyczny atrybut z nutą nowoczesności, który świadczy o szykowności noszącej je osoby.

Stomatolog Gdańsk

Nawet pojedynczy brak w uzębieniu może powodować negatywne efekty dla zdrowia i urody. Dlatego warto zainwestować w jego skuteczne wypełnienie. Proponujemy wizytę u dentysty z Gdańska zajmujący się stomatologią estetyczną. Przy użyciu nowoczesnego sprzętu i dzięki bogatemu doświadczeniu, poleca on skorzystanie z możliwości wszczepienia implantów. Wykonuje pełen zabieg na dawno wygojonym lub świeżo zrobionym zębodole. Zajmuje się również tworzeniem estetycznej korony i chirurgią okołoimplantacyjną.

endodoncja Katowice

W naszej klinice dentystycznej, położonej w Katowicach oferujemy leczenie kanałowe, wybielanie oraz innego typu usługi dentystyczne. Endodoncja to proces który ma na celu wyleczenie zęba zniszczonego od wewnątrz, aby próchnica nie przedostawała się na zewnątrz tylko została wyleczona skutecznie. Zapraszamy.

Mezoterapia Piła

W naszym centrum medycyny estetycznej pomagamy w działaniach przeciwstarzeniowych na skórę twarzy i całego ciała. Jednym z zabiegów wykonywanych na miejscu przez lekarzy jest mezoterapia igłowa. Działania polegają na wstrzyknięciu substancji leczniczej w okolice oczu, szyi czy dekoltu. Proces pomaga w spłyceniu drobnych zmarszczek. Pacjentów przyjmujemy w gabinecie mieszczącym się w Pile.

Psychologiczne badania kierowców

Przygnębienie, rozdrażnienie, bezsenność, zmiany nastroju. To jedne z częstszych powodów sięgnięcia po pomoc psychologiczną. Psychoterapeuci przyjmujący w BESTO w Brzezinach pod Łodzią, udzielają porad osobom z różnymi problemami emocjonalnymi. Dodatkową świadczą usługi w dziedzinie coachingu (pomoc w odnajdywaniu w sobie mocnych stron i ich wykorzystywanie) oraz przeprowadzają badania psychologiczne kierowców, zarabiających na życie pracą "za kółkiem" - zawodowi kierowcy podlegają rutynowym kontrolom.

Chirurgia plastyczna Warszawa

Zajmujemy się usuwaniem defektów urody wynikających zarówno z procesów starzenia się skóry, nieprawidłowej pielęgnacji, jak i wad wrodzonych. Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna obejmują szereg zabiegów, które każdorazowo poprzedzone są konsultacją lekarską. Nasza klinika w Warszawie oferuje m.in. botox, leczenie nadpotliwości, powiększanie ust, lipolizę, korektę nosa i więcej.

chirurgia ginekologiczna Szczecin

Centrum Medyczne w Szczecinie, świadczy wsparcie z zakresu plastyki krocza i pochwy, m.in. po porodach czy w przypadku nietrzymania moczu. Chirurgia ginekologiczna pozwala na przywrócenie komfortu pacjentkom, nie tylko ze względu na estetykę, ale przede wszystkim prawidłowe funkcjonowanie narządów płciowych.

Ziołowe suplementy diety

Wykorzystując sprawdzone składniki, dbając o czystość i bezpieczeństwo, tworzymy ziołowe suplementy diety, które wspomagają prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Oferujemy preparaty, które wzmocnią odporność, wspomogą pamięć i koncentrację, zadbają o układ trawienny i krążenia lub przyczynią się do spokojnego snu.