Imprezy dla firm

Zapraszamy państwu do Warszawy, gdzie organizujemy imprezy dla firm. Oferujemy nalepsze scenariusze i dbałość o każdy szczegół. Zajmujemy się profesjonalnie obsługą, zapewniając catering, a także dopinanie wszelkich szczegółów na ostatni guzik. Poza tym oddajemy do dyspozycji gości różnorodne atrakcje.

skok w tandemie

Działamy już od 5 lat, w trakcie których zapewniliśmy niesamowitą rozrywkę około 55 000 osób. Z naszych usług korzystają zarówno zawodowcy jak i ci, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z wysokością. Właśnie z myślą o tych drugich, w ofercie Sky Camp znalazł się spadochronowy skok w tandemie. Dokładnie testujemy sprzęt, którego używamy, dzięki czemu nasi Klienci mogą u nas czuć się bezpiecznie. Na wysokość 4000 metrów wznosimy się samolotami PAC 750 XSTOL, które już same w sobie stanowią atrakcję dla naszych Klientów - tę odległość są w stanie pokonać w jedyne 12 minut.

Kulki proteinowe tandem baits

Osiągaj coraz lepsze efekty w połowach ryb dzięki produktom, które znajdziesz na naszej stronie internetowej. Firma NJG przygotowała asortyment, który jest w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających wędkarzy. Klientom odwiedzającym nasz sklep proponujemy na przykład kulki proteinowe Tandem Baits. Sprawdź co jeszcze możemy Ci zaoferować.

swing Kraków

Profesjonalna i prowadzona z największą pasją szkoła Jazz Like That, zaprasza na naukę tańca swing. Nie ma dla nas znaczenia jaki styl preferujesz, w jakim jesteś wieku i jaki jest twój poziom zaawansowania. Uczymy od podstaw, szlifujemy umiejętności, a przede wszystkim pozwalamy państwu doskonale się bawić podczas poznawania kolejnych kroków.

Skok ze spadochronem Hel

Jeśli lubisz wyzwania i wzrost adrenaliny, to koniecznie sprawdź oferowany przez nas skok ze spadochronem. Nasze loty odbywają się na Helu, dzięki czemu możesz podziwiać piękne widoki z wysokości 4 tysięcy metrów. Przed lotem w tandemie, instruktor udzieli Ci niezbędnych wskazówek oraz pomoże założyć specjalny kombinezon. A później pozostanie już tylko lot w dół z prędkością 200 kilometrów na godzinę.