Zamiatarki przemysłowe

Możecie u nas nabyć profesjonalne automaty, pozwalające na oczyszczenie każdej powierzchni, dzięki którym utrzymasz porządek w swoim biurze lub hali produkcyjnej. W Cleanea znajdziesz między innymi bezpyłowe zamiatarki przemysłowe, wyposażone w trzy niezależne silniki. Są one niezwykle szybkie i wydajne oraz pozwalają na osiągnięcie doskonałych efektów.

Medale sportowe

Nasze produkty są cenione przez klientów i charakteryzują się perfekcyjnym wykończeniem oraz dbałością o szczegóły. Specjalizujemy się w wytwarzaniu medali sportowych, statuetek oraz trofeów. To doskonały sposób na uhonorowanie zwycięzcy zawodów, dlatego cieszą się one dużą popularnością. Posiadamy modele o różnych kształtach, łączące metal, szkło oraz drewno. Pokryte są lśniącą powłoką złotej, brązowej lub srebrnej farby. Na dodatkowej tabliczce można zamówić grawerunek z odpowiednią adnotacją.

Rekultywacja gruntów

Profesjonalna rekultywacja gruntów z firmą Drocomplex sprzyja przywróceniu glebie cennych właściwości uprawnych. Zajmujemy się obsługą nieużytków, terenów po uprawie wierzby amerykańskiej lub wikliny, likwidacją dzikich zasiewów i samosiejek. Przygotowujemy tereny pod szkółki leśne oraz sady. W ofercie również stabilizacja podłoża.

filtry kasetowe

Skuteczne rozwiązania, które sprawiają, że do atmosfery nie przedostają się szkodliwe związki chemiczne, są pożądane i cieszą się rosnącym zainteresowaniem. Filtry przemysłowe z kasetami są proste w montażu i bardzo skuteczne. Ograniczają emisję szkodliwych pyłów i spełniają wszystkie normy. Oferujemy korzystne ceny.

Worki przezroczyste

Nasze przezroczyste worki foliowe - skośne i proste - są trwałe i całkowicie bezpieczne w użytkowaniu, bez wątpienia spełnią więc oczekiwania najbardziej wymagających nabywców. Wybierając je zyskasz nie tylko artykuły najlepsze w swoim rodzaju, ale także możliwość współpracy z liderem w swojej branży. Skorzystaj z naszej oferty już dziś!

Męskie prezenty

Działamy jako hurtownia artykułów dekoracyjnych. W asortymencie posiadamy ciekawe i oryginalne męskie prezenty, w tym np. kosmetyczki, listowniki, narzędzia wielofunkcyjne, kufle do piwa czy etui na okulary. Ponadto posiadamy również rzeźby, popielniczki, ramki na zdjęcia, spinki do koszuli, kubki i wieszaki.

Długopisy Parker

To jeden z bardziej popularnych sposobów na docenienie pracownika, uhonorowanie zaproszonego gościa czy nagrodzenie zwycięzcy istotnego konkursu. Długopisy Parker, w eleganckim etui o pastelowych bądź ciemnych kolorach, od dawna już są synonimem prestiżu. Wykonujemy je ze stali przyjemnie i wygodnie ciążącej w dłoni, w kolorach takich jak burgund, czerń czy turkus.

Internetowy sklep zootechniczny

Jeśli szukasz akcesoriów niezbędnych do prowadzenia hodowli zwierząt, to sprawdź nasz internetowy sklep zootechniczny. W asortymencie mamy poidła, karmidła, artykuły pielęgnacyjne i weterynaryjne. Posiadamy również szeroki wybór pasz i dodatków paszowych dla drobiu i królików, a także łopatki i wiadra do karmienia.

Purpurowe serce

Proponujemy odznaczenia oraz medale, które są cennymi okazami z zakresu numizmatyki. Polecamy odznaczenia takie jak Purpurowe Serce, przyznawane weteranom wojennym za poniesione podczas walki na froncie obrażenia. Jest to rzadki okaz, który pochodzi ze Stanów Zjednoczonych. Medal jest w bardzo dobrym stanie.

Hurtownia półfabrykaty do wyrobu biżuterii

Wytwarzanie rękodzieł takich jak bransoletki czy naszyjniki to niezwykle ciekawe i pochłaniające hobby, które z czasem może przekształcić się w dochodowy biznes. Proponujemy półfabrykaty do wyrobu biżuterii, które pozwolą rozwinąć różne techniki handmade. Szczególnie polecamy bogatą ofertę kaboszonów oraz rzemieni.

Granulat dla koni

Wraz z wiekiem u zwierząt przebywających w stajniach witalność i trawienie białek zdecydowanie spada. Granulat dla koni starszych w swoim składzie posiada takie składniki, które mogą mieć wpływ na pracę układu odpornościowego. Przyjmowanie takiej paszy może przyczyniać się do lepszego samopoczucia zwierzęcia i utrzymywania go w dobrej kondycji.

Obrazy olejne

Oferujemy piękne obrazy olejne. W naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo produkty, które uatrakcyjnią i ożywią każde wnętrze. Posiadamy między innymi malunkami z kategorii abstrakcje, akty, kwiaty, lustra, martwa natura, miasta, mapy oraz wielu innych. Zapraszamy do wejścia w nasz artystyczny świat.