ekogroszek śląsk

Sklepy Bricomarche znajdziecie Państwo na terenie całej Polski. Regionem, w którym znajdziecie nasze oddziały jest więc też oczywiście Śląsk. Nasze markety budowlane usytuowaliśmy w takich miastach jak Rydułtowy, Wodzisław Śląski i Knurów. Oferujemy tam szeroki przekrój produktów, jak drewno kominkowe czy ekogroszek.

Sklep wędkarski internetowy

Drodzy Wędkarze! Specjalnie dla was powstał sklep wędkarski online - EuroFishing! Pragniemy zapewnić wam całodobowy dostęp do naszego asortymentu. Chcemy, abyście mogli o każdej porze dnia i nocy przygotować się na połów. Zapraszamy do zapoznania się z oferowanym przez nas sprzętem! Są to m.in. najwyższej klasy wędki - dostosowane do każdego typu wędkowania.

Zamek magnetyczny

W obecnych czasach coraz większa ilość firm, a także prywatnych gospodarstw domowych decyduje się na tego typu zabezpieczenie. Zamek magnetyczny jest częścią całego systemu drzwiowego, którego otworzenie od wewnątrz czy zewnątrz wymaga wysłania odpowiedniego sygnału. Impuls elektryczny zwalnia blokadę funkcjonującą na drzwiach, pozwalając na swobodne opuszczenie lub wejście na posesję. Rozwiązania dostarczane przez Empel System wykonane są ze stopów metali nierdzewnych, dzięki czemu mogą sprawnie funkcjonować przez kilka lat.

Kamizelka taktyczna

Zapraszamy wszystkie służby wojskowe, antyterrorystyczne i inne do skorzystania z naszych kamizelek taktycznych. Są to wyroby doskonałej jakości, wykonane z materiału antypoślizgowego, dzięki czemu broń nie ześlizguje się podczas wymiany ognia. Zaopatrzone w odpowiednie zabarwienie, wytrzymałe, a także posiadające dużą liczbę kieszeni sprawdzą się podczas najtrudniejszych sytuacji. Zaopatrzone są w odblaski typu "swój-obcy" i specjalne uchwyty, np. na latarkę, które usprawniają przeprowadzanie akcji.

Zamiatarki przemysłowe

Możecie u nas nabyć profesjonalne automaty, pozwalające na oczyszczenie każdej powierzchni, dzięki którym utrzymasz porządek w swoim biurze lub hali produkcyjnej. W Cleanea znajdziesz między innymi bezpyłowe zamiatarki przemysłowe, wyposażone w trzy niezależne silniki. Są one niezwykle szybkie i wydajne oraz pozwalają na osiągnięcie doskonałych efektów.

Medale sportowe

Nasze produkty są cenione przez klientów i charakteryzują się perfekcyjnym wykończeniem oraz dbałością o szczegóły. Specjalizujemy się w wytwarzaniu medali sportowych, statuetek oraz trofeów. To doskonały sposób na uhonorowanie zwycięzcy zawodów, dlatego cieszą się one dużą popularnością. Posiadamy modele o różnych kształtach, łączące metal, szkło oraz drewno. Pokryte są lśniącą powłoką złotej, brązowej lub srebrnej farby. Na dodatkowej tabliczce można zamówić grawerunek z odpowiednią adnotacją.

Rekultywacja gruntów

Profesjonalna rekultywacja gruntów z firmą Drocomplex sprzyja przywróceniu glebie cennych właściwości uprawnych. Zajmujemy się obsługą nieużytków, terenów po uprawie wierzby amerykańskiej lub wikliny, likwidacją dzikich zasiewów i samosiejek. Przygotowujemy tereny pod szkółki leśne oraz sady. W ofercie również stabilizacja podłoża.

Złoto skup Warszawa

Jeśli nie wiesz, co zrobić ze starą bądź uszkodzoną biżuterią, zapraszamy do naszego skupu złota w Warszawie. W naszym punkcie w Galerii Ursynów sprzedasz także numizmaty, antyki, diamenty, monety kolekcjonerskie, a także obrazy i inne dzieła sztuki. Oferujemy bezpośrednie transakcje z wypłatą gotówki na miejscu.

filtry kasetowe

Skuteczne rozwiązania, które sprawiają, że do atmosfery nie przedostają się szkodliwe związki chemiczne, są pożądane i cieszą się rosnącym zainteresowaniem. Filtry przemysłowe z kasetami są proste w montażu i bardzo skuteczne. Ograniczają emisję szkodliwych pyłów i spełniają wszystkie normy. Oferujemy korzystne ceny.

Worki przezroczyste

Nasze przezroczyste worki foliowe - skośne i proste - są trwałe i całkowicie bezpieczne w użytkowaniu, bez wątpienia spełnią więc oczekiwania najbardziej wymagających nabywców. Wybierając je zyskasz nie tylko artykuły najlepsze w swoim rodzaju, ale także możliwość współpracy z liderem w swojej branży. Skorzystaj z naszej oferty już dziś!

Tabletki do szamba

Jeżeli tym, czego potrzebujesz, są tabletki do szamba, nasza oferta z pewnością zyska Twoje zainteresowanie. Znalazły się w niej artykuły wykazujące się niezwykle skutecznym działaniem, wśród których z pewnością znajdziesz rozwiązania na miarę swoich oczekiwań. Oferowane przez nas tabletki do szamba są jedyne w swoim rodzaju, których wybór bez wątpienia dostarczy Ci wielu powodów do zadowolenia. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami propozycji, które znajdują się na naszej stronie internetowej. Zapewniamy atrakcyjne ceny.

posłania dla psów

Twój czworonożny przyjaciel jest wyjątkowo wymagający jeśli chodzi o miejsce do spania? Znajdziesz u nas wyjątkowo wygodne, wypełnione pianką posłania dla psów i kotów. Posiadamy modele legowisk dostosowane do różnych czworonogów - materace standardowo dla mało wybrednych futrzaków, ale również premium i specjalistyczne dla zwierząt po kontuzjach.

jubiler Poznań

Jeśli szukają Państwo wyjątkowych i eleganckich ozdób, potrzebny jest Państwu doświadczony i profesjonalny jubiler. Sklep internetowy www.twojjubiler.com.pl gwarantuje wysoką jakość usług, a co najważniejsze zachwycający asortyment, który będzie spełnieniem wszelkich oczekiwań związanych z biżuterią. Serdecznie zapraszamy.