Zamek magnetyczny

W obecnych czasach coraz większa ilość firm, a także prywatnych gospodarstw domowych decyduje się na tego typu zabezpieczenie. Zamek magnetyczny jest częścią całego systemu drzwiowego, którego otworzenie od wewnątrz czy zewnątrz wymaga wysłania odpowiedniego sygnału. Impuls elektryczny zwalnia blokadę funkcjonującą na drzwiach, pozwalając na swobodne opuszczenie lub wejście na posesję. Rozwiązania dostarczane przez Empel System wykonane są ze stopów metali nierdzewnych, dzięki czemu mogą sprawnie funkcjonować przez kilka lat.

Zamiatarki przemysłowe

Możecie u nas nabyć profesjonalne automaty, pozwalające na oczyszczenie każdej powierzchni, dzięki którym utrzymasz porządek w swoim biurze lub hali produkcyjnej. W Cleanea znajdziesz między innymi bezpyłowe zamiatarki przemysłowe, wyposażone w trzy niezależne silniki. Są one niezwykle szybkie i wydajne oraz pozwalają na osiągnięcie doskonałych efektów.

Medale sportowe

Nasze produkty są cenione przez klientów i charakteryzują się perfekcyjnym wykończeniem oraz dbałością o szczegóły. Specjalizujemy się w wytwarzaniu medali sportowych, statuetek oraz trofeów. To doskonały sposób na uhonorowanie zwycięzcy zawodów, dlatego cieszą się one dużą popularnością. Posiadamy modele o różnych kształtach, łączące metal, szkło oraz drewno. Pokryte są lśniącą powłoką złotej, brązowej lub srebrnej farby. Na dodatkowej tabliczce można zamówić grawerunek z odpowiednią adnotacją.

Rekultywacja gruntów

Profesjonalna rekultywacja gruntów z firmą Drocomplex sprzyja przywróceniu glebie cennych właściwości uprawnych. Zajmujemy się obsługą nieużytków, terenów po uprawie wierzby amerykańskiej lub wikliny, likwidacją dzikich zasiewów i samosiejek. Przygotowujemy tereny pod szkółki leśne oraz sady. W ofercie również stabilizacja podłoża.

filtry kasetowe

Skuteczne rozwiązania, które sprawiają, że do atmosfery nie przedostają się szkodliwe związki chemiczne, są pożądane i cieszą się rosnącym zainteresowaniem. Filtry przemysłowe z kasetami są proste w montażu i bardzo skuteczne. Ograniczają emisję szkodliwych pyłów i spełniają wszystkie normy. Oferujemy korzystne ceny.

Worki przezroczyste

Nasze przezroczyste worki foliowe - skośne i proste - są trwałe i całkowicie bezpieczne w użytkowaniu, bez wątpienia spełnią więc oczekiwania najbardziej wymagających nabywców. Wybierając je zyskasz nie tylko artykuły najlepsze w swoim rodzaju, ale także możliwość współpracy z liderem w swojej branży. Skorzystaj z naszej oferty już dziś!

Tabletki do szamba

Jeżeli tym, czego potrzebujesz, są tabletki do szamba, nasza oferta z pewnością zyska Twoje zainteresowanie. Znalazły się w niej artykuły wykazujące się niezwykle skutecznym działaniem, wśród których z pewnością znajdziesz rozwiązania na miarę swoich oczekiwań. Oferowane przez nas tabletki do szamba są jedyne w swoim rodzaju, których wybór bez wątpienia dostarczy Ci wielu powodów do zadowolenia. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami propozycji, które znajdują się na naszej stronie internetowej. Zapewniamy atrakcyjne ceny.

Męskie prezenty

Działamy jako hurtownia artykułów dekoracyjnych. W asortymencie posiadamy ciekawe i oryginalne męskie prezenty, w tym np. kosmetyczki, listowniki, narzędzia wielofunkcyjne, kufle do piwa czy etui na okulary. Ponadto posiadamy również rzeźby, popielniczki, ramki na zdjęcia, spinki do koszuli, kubki i wieszaki.

Długopisy Parker

To jeden z bardziej popularnych sposobów na docenienie pracownika, uhonorowanie zaproszonego gościa czy nagrodzenie zwycięzcy istotnego konkursu. Długopisy Parker, w eleganckim etui o pastelowych bądź ciemnych kolorach, od dawna już są synonimem prestiżu. Wykonujemy je ze stali przyjemnie i wygodnie ciążącej w dłoni, w kolorach takich jak burgund, czerń czy turkus.

Internetowy sklep zootechniczny

Jeśli szukasz akcesoriów niezbędnych do prowadzenia hodowli zwierząt, to sprawdź nasz internetowy sklep zootechniczny. W asortymencie mamy poidła, karmidła, artykuły pielęgnacyjne i weterynaryjne. Posiadamy również szeroki wybór pasz i dodatków paszowych dla drobiu i królików, a także łopatki i wiadra do karmienia.