Paczki do Anglii

Najwyższy profesjonalizm, dbałość o pełną satysfakcję Klientów oraz terminowość realizacji zleceń to podstawy działalności firmy transportowej KAZ-Courier LTD. Z nami, wysyłając paczki do Anglii lub Polski, mogą Państwo liczyć nie tylko na całkowite bezpieczeństwo swoich mebli, czy też innych przesyłanych towarów, a także na bardzo atrakcyjne ceny usług. Szczegóły znajdą Państwo na specjalnie przygotowanej witrynie internetowej. Zachęcamy również do kontaktu bezpośredniego - rozwiejemy Państwa wszelkie wątpliwości.

Transport Niemcy Polska

Firma Wamako specjalizuje się w szeroko pojętej spedycji na trasie Polska-Holandia, jak również na terenie całej Europy. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie pozostawiając do Państwa dyspozycji nowoczesną flotę pojazdów takich, jak: wywrotki, chłodnie, izotermy, plandeki, jak również samochody o różnej ładowności - do 24 ton. Elastyczne podejście pozwala nam zrealizować nawet najbardziej wygórowane oczekiwania naszych klientów. Dostarczamy Państwu nowoczesnych rozwiązań w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do kontaktu.

Transport Czechy

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z klientów korzystających z naszych usług transportu do Czech, był z nich w pełni zadowolony, jak również odpowiednio usatysfakcjonowany zaproponowanymi cenami oraz dogodnością terminów. Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług oraz do kontaktu z naszym biurem obsługi, w którym uzyskają Państwo wszelkie niezbędne informacje związane z rozpoczęciem współpracy.

Transport HDS

Niewiele firm w naszym okręgu świadczy transport HDS na trasach międzynarodowych. Dzięki odpowiednim zezwoleniom oraz kursom jakie odbyli nasi pracownicy, świadczymy przewóz materiałów niebezpiecznych na terenie całego kraju a także poza jego granice. Zachęcamy do współpracy z nami już dziś. Polecamy.

Żuraw szybkobieżny wynajem

W naszej ofercie znajdziesz maszyny, które gwarantują sprawne przeprowadzenie prac budowlanych na każdym terenie. Z naszych usług mogą skorzystać zarówno firmy jak i klienci prywatni. W warszawskiej firmie Waćkowski znajdziesz tak zaawansowane i nowoczesne modele, jak np. żuraw szybkobieżny Terex PPM280ATT o udźwigu do 25 ton. Wyposażony jest on w specjalistyczny wysięgnik teleskopowy o długości 27 metrów z dodatkowym 7,5-metrowym przedłużeniem kratowym. To arszyna z podwoziem posiadającym dwie kierowane osie napędzane w systemie 4x4x4.

Przesyłki kurierskie ekspresowe

Nasze usługi cieszą się ogromną popularnością. Dostarczamy bowiem przesyłki kurierskie w ekspresowym tempie, a nasze ceny są bardzo atrakcyjne. Z pewnością przypadną one do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Naszą ofertę opisaliśmy szczegółowo na naszej oficjalnej stronie internetowej. Dzięki temu możesz szybko i wygodnie sprawdzić ile będzie Cię kosztowało przesłanie paczki. Naszą ofertę kierujemy zarówno do firm, jak i do odbiorców indywidualnych.

Taxi na lotnisko

Taxi bagażowe to całkiem nowa usługa wśród nie tylko taksówkarzy. Jest to po prostu przewóz rzezy o nieco większych gabarytach niż zwykła walizka. Taxi na lotnisko Pyrzowice wykonuje bardzo sprawnie firma Echo-Taxi, która posiada specjalne, dostawcze samochody, w których zmieści się niemalże wszystko. Zapraszamy.

transport przeprowadzki

Specjalnością i najważniejszym zadaniem postawionym przed firmą są przeprowadzki. Warszawa jest miastem, w którym działamy i na terenie którego można skorzystać z naszych usług. Jesteśmy profesjonalną firmą, która dba przede wszystkim o komfort swoich Klientów, jak również o konkurencyjne, niezwykle atrakcyjne ceny usług. Zapewniamy, że nasz transport mebli wyróżnia się nie tylko skutecznością, ale również odpowiednim zabezpieczeniem każdego z przewożonych elementów.

Folia antywłamaniowa na okna

Mamy w ofercie wiele zapewniających bezpieczeństwo, niezauważalnych systemów, sprawdzających się w domach, magazynach i odpowiednich na szyby samochodowe oraz witryny. Nasza folia antywłamaniowa na okna trzyma rozbitą szybę, dzięki czemu szkło nie rozsypuje się w drobne kawałki oraz posiada warstwę chroniącą przed zarysowaniami.

tani kurier

Wiele firm transportowych nie jest w stanie sprostać oczekiwaniom klientów. Powodem jest głównie zbyt wysoka cena świadczonych usług, ich nieterminowość lub uszkodzenie przesyłki. Właśnie dlatego warto skorzystać ze wsparcia pośrednika usług kurierskich. Dzięki nam mogą państwo sięgnąć po wsparcie najbardziej uznanych firm.

Napełnianie klimatyzacji śląskie

Nasza firma wykonuje różnego rodzaju usługi chłodnicze, takie jak montaż czy napełnianie klimatyzacji. W naszej śląskiej firmie wiemy jak dużą rolę odgrywa chłodnictwo szczególnie w obiektach handlowo-usługowych, dlatego zajmujemy się również ich serwisowaniem. W ramach wykonywanych przez nas usług prowadzimy również serwis wentylacji w autobusach.