Paczki do Anglii

Najwyższy profesjonalizm, dbałość o pełną satysfakcję Klientów oraz terminowość realizacji zleceń to podstawy działalności firmy transportowej KAZ-Courier LTD. Z nami, wysyłając paczki do Anglii lub Polski, mogą Państwo liczyć nie tylko na całkowite bezpieczeństwo swoich mebli, czy też innych przesyłanych towarów, a także na bardzo atrakcyjne ceny usług. Szczegóły znajdą Państwo na specjalnie przygotowanej witrynie internetowej. Zachęcamy również do kontaktu bezpośredniego - rozwiejemy Państwa wszelkie wątpliwości.

Busy do Belgii

Podróż do Belgii wcale nie musi być kosztowna. Wygodnym i przede wszystkim w pełni bezpiecznym rozwiązaniem są nasze przewozy. Busy wyruszają z województwa śląskiego, przemierzając również część województwa lubuskiego i małopolskiego. Klienci mieszkający w tych rejonach mogą bez jakichkolwiek ograniczeń korzystać z naszej oferty. Pragniemy również podkreślić, iż wyjazdy odbywają się w sposób regularny, co pozwoli Państwu zaplanować także drogę powrotną. Ze szczegółami zapoznają się państwo na naszej stronie.

Transport Niemcy Polska

Firma Wamako specjalizuje się w szeroko pojętej spedycji na trasie Polska-Holandia, jak również na terenie całej Europy. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie pozostawiając do Państwa dyspozycji nowoczesną flotę pojazdów takich, jak: wywrotki, chłodnie, izotermy, plandeki, jak również samochody o różnej ładowności - do 24 ton. Elastyczne podejście pozwala nam zrealizować nawet najbardziej wygórowane oczekiwania naszych klientów. Dostarczamy Państwu nowoczesnych rozwiązań w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do kontaktu.

Transport Czechy

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z klientów korzystających z naszych usług transportu do Czech, był z nich w pełni zadowolony, jak również odpowiednio usatysfakcjonowany zaproponowanymi cenami oraz dogodnością terminów. Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług oraz do kontaktu z naszym biurem obsługi, w którym uzyskają Państwo wszelkie niezbędne informacje związane z rozpoczęciem współpracy.

Naprawa wtryskiwaczy

W naszej działalności zajmujemy się naprawą wtryskiwaczy, która w przypadku ich awarii jest konieczna. Należy także wykonać ją szybko, ponieważ użytkowania samochodu w tej sytuacji może doprowadzić do zwiększenia spalania oraz awarii silnika. Pracujemy na autach osobowych, dostawczych, a nawet wózkach widłowych.

Transport HDS

Niewiele firm w naszym okręgu świadczy transport HDS na trasach międzynarodowych. Dzięki odpowiednim zezwoleniom oraz kursom jakie odbyli nasi pracownicy, świadczymy przewóz materiałów niebezpiecznych na terenie całego kraju a także poza jego granice. Zachęcamy do współpracy z nami już dziś. Polecamy.

Przewóz osób do Niemiec kujawsko pomorskie

Zajmujemy się transportem międzynarodowym między innymi do Belgii oraz Holandii. Polecamy także nasz przewóz osób do Niemiec między innymi z terenów województwa kujawsko-pomorskiego, wielkopolskiego oraz warmińsko-mazurskiego. Oferujemy bezpośredni dojazd na przykład do Berlina, Dortmundu oraz Frankfurtu nad Menem.

Parking Pyrzowice Darex

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z usług naszego parkingu, który został zlokalizowany niedaleko Pyrzowic. To właśnie tutaj znajdą Państwo najlepsze możliwe miejsce na pozostawienie swojego samochodu na czas Państwa wylotu z kraju. Wiele osób przyjeżdżających do nas, nie tylko spoza Warszawy, nie ma pojęcia co zrobić ze swoim samochodem. Dzięki naszej ofercie będzie on bezpieczny i skutecznie chroniony przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi przez 24 godziny na dobę.