Wesela Konstancin-Jeziorna

Szukasz najlepszego miejsca na organizację imprezy okolicznościowej - wesela? Doskonałą opcją może okazać się dla Ciebie Gospoda Zalewajka w Konstancinie-Jeziornej! Mamy do zaoferowania przestronną salę podzieloną na część taneczną i biesiadną, a także podejmujemy się przygotowania znakomitego menu dla Pary Młodej i jej gości.

Kuchnia tajska Warszawa

Jeśli szukasz ciekawej restauracji, w której zakosztujesz czegoś nowego, to oferowana przez nas kuchnia tajska jest właśnie dla Ciebie. Swoją siedzibę mamy na terenie Warszawy i podajemy w niej orientalne dania wykonane przez profesjonalistów, na bazie świeżych produktów, oryginalnych przypraw i dodatków.

Dostawa wody Wrocław

W biurach coraz częściej pojawia się dostęp do napojów. Dostawa wody oferowana przez nasz wrocławską firmę dociera do klientów na terenie całego kraju. Jest ona od razu butelkowana i w tej formie rozwożona jest do biur oraz domów prywatnych. Jej zaletą jest to, że ma naturalnie zasadowy odczyn, dzięki czemu odkwasza organizm.

usługi szklarskie

Zatrudniając wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, świadczymy usługi szklarskie, zachowując pełen profesjonalizm oraz zapewniając kompleksowe realizowanie zleceń dla naszych Klientów. Korzystamy ze sprawdzonych narzędzi i działamy zawsze terminowo - zapraszamy również do zapoznania się z innymi działaniami, jakich się podejmujemy. Kuchnia w szkle to gwarancja doskonale i szybko wykonanych zadań oraz atrakcyjnych cen - skontaktuj się z nami jeszcze dzisiaj!

Słodkie stoły

Polecamy nową opcję udekorowania przyjęcia, a jednocześnie dostarczenia wskazanych smakołyków. Taką propozycją są słodkie stoły, które przygotowujemy zgodnie z tematyką organizowanego przyjęcia, a także gustem naszych klientów w zakresie preferowanych słodyczy, a także odpowiedniej oprawy graficznej.

Restauracja wegetariańska Warszawa

Możemy zaproponować Wam ciekawą propozycję na lunch, obiad, ale też na śniadanie lub kolację. Prowadzona przez nas restauracja wegetariańska w Warszawie posiada starannie skomponowane menu. Nie opieramy się wyłącznie na sprawdzonych i klasycznych daniach, ale chętnie też oferujemy nowe, ciekawe kompozycje np. bataty i pomarańcze lub awokado i cieciorka.

Lody tajskie maszyna

Z myślą o każdym z naszych Klientów przygotowaliśmy asortyment, w którym znalazły się wykazujące się doskonałymi parametrami technicznymi maszyny do lodów tajskich. Urządzenia oferowane przez Firmę Handlowo-Produkcyjną AP Polska S.C. są energooszczędne, bardzo łatwe w eksploatacji, a przy tym spełniają kryteria standardu HACCP.