Tiramisu

Wielokrotnie słyszymy, iż tiramisu dzięki swojemu ponadczasowemu urokowi oraz swoistej wytrawności stanowi deser odpowiedni do zaserwowania w niemalże każdych okolicznościach. Doradca Smaku proponuje zatem swoim Czytelników sprawdzoną recepturę tego wyjątkowego ciasta. Zachęcamy do kosztowania oraz biesiady.

Namioty imprezowe

Jeżeli planują państwo ważną uroczystość i pragną godnie przyjąć przybyłych na nią gości, to doskonałym rozwiązaniem są namioty imprezowe. Firma Andra oferuje wynajem hali namiotowych. Jest to doskonały pomysł na różnego rodzaju imprezy plenerowe. Dzięki temu nie poniosą państwo kosztów związanych z wynajęciem sali.

Wesela Konstancin-Jeziorna

Szukasz najlepszego miejsca na organizację imprezy okolicznościowej - wesela? Doskonałą opcją może okazać się dla Ciebie Gospoda Zalewajka w Konstancinie-Jeziornej! Mamy do zaoferowania przestronną salę podzieloną na część taneczną i biesiadną, a także podejmujemy się przygotowania znakomitego menu dla Pary Młodej i jej gości.

Kuchnia tajska Warszawa

Jeśli szukasz ciekawej restauracji, w której zakosztujesz czegoś nowego, to oferowana przez nas kuchnia tajska jest właśnie dla Ciebie. Swoją siedzibę mamy na terenie Warszawy i podajemy w niej orientalne dania wykonane przez profesjonalistów, na bazie świeżych produktów, oryginalnych przypraw i dodatków.

Dostawa wody Wrocław

W biurach coraz częściej pojawia się dostęp do napojów. Dostawa wody oferowana przez nasz wrocławską firmę dociera do klientów na terenie całego kraju. Jest ona od razu butelkowana i w tej formie rozwożona jest do biur oraz domów prywatnych. Jej zaletą jest to, że ma naturalnie zasadowy odczyn, dzięki czemu odkwasza organizm.