Wesela Konstancin-Jeziorna

Szukasz najlepszego miejsca na organizację imprezy okolicznościowej - wesela? Doskonałą opcją może okazać się dla Ciebie Gospoda Zalewajka w Konstancinie-Jeziornej! Mamy do zaoferowania przestronną salę podzieloną na część taneczną i biesiadną, a także podejmujemy się przygotowania znakomitego menu dla Pary Młodej i jej gości.

usługi szklarskie

Zatrudniając wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, świadczymy usługi szklarskie, zachowując pełen profesjonalizm oraz zapewniając kompleksowe realizowanie zleceń dla naszych Klientów. Korzystamy ze sprawdzonych narzędzi i działamy zawsze terminowo - zapraszamy również do zapoznania się z innymi działaniami, jakich się podejmujemy. Kuchnia w szkle to gwarancja doskonale i szybko wykonanych zadań oraz atrakcyjnych cen - skontaktuj się z nami jeszcze dzisiaj!

Słodkie stoły

Polecamy nową opcję udekorowania przyjęcia, a jednocześnie dostarczenia wskazanych smakołyków. Taką propozycją są słodkie stoły, które przygotowujemy zgodnie z tematyką organizowanego przyjęcia, a także gustem naszych klientów w zakresie preferowanych słodyczy, a także odpowiedniej oprawy graficznej.

Restauracja wegetariańska Warszawa

Możemy zaproponować Wam ciekawą propozycję na lunch, obiad, ale też na śniadanie lub kolację. Prowadzona przez nas restauracja wegetariańska w Warszawie posiada starannie skomponowane menu. Nie opieramy się wyłącznie na sprawdzonych i klasycznych daniach, ale chętnie też oferujemy nowe, ciekawe kompozycje np. bataty i pomarańcze lub awokado i cieciorka.

Lody tajskie maszyna

Z myślą o każdym z naszych Klientów przygotowaliśmy asortyment, w którym znalazły się wykazujące się doskonałymi parametrami technicznymi maszyny do lodów tajskich. Urządzenia oferowane przez Firmę Handlowo-Produkcyjną AP Polska S.C. są energooszczędne, bardzo łatwe w eksploatacji, a przy tym spełniają kryteria standardu HACCP.

Pojemniki plastikowe

W życiu każdego człowieka obecne są pojemniki plastikowe. Korzystamy z pojemników plastikowych na co dzień i nie zastanawiamy się nad ich wykonaniem i rodzajem. Taki komfort użytkowania pojemników plastikowych daje nam firma Kreis Pack, której pojemniki plastikowe spełniają normy estetyczne i jakościowe.