Kancelaria prawna Kraków

Działamy na terenie Krakowa i okolic, ale też wspieramy klientów indywidualnych oraz firmy z innych regionów kraju. Nasza kancelaria adwokacka gwarantuje dochowanie tajemnicy zawodowej oraz pełną poufność nie tylko w czasie trwania współpracy, ale też po jej wygaśnięciu. Proponujemy wsparcie w różnych obszarach ustawodawczych.

Adwokaci Lublin

W naszej Lubelskiej kancelarii pracują doświadczeni adwokaci i prawnicy, dla których najważniejsze jest to, aby zapewnić swoim klientom najwyższą jakość obsługi. Dokładamy wszelkich starań, aby zagwarantować Państwu profesjonalizm, zrozumienie oraz bardzo atrakcyjne ceny. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Porady prawne‎

Aby ułatwić swoim klientom kontakt, stworzona została specjalna platforma i usługa, pozwalająca na zadanie pytania przy pomocy internetowego formularza. Porady prawne, których udziela Radca Prawny, mogą mieć miejsce albo w jego kancelarii w Malborku, albo tez poprzez Internet. Aby skorzystać z tej drugiej opcji należy dokładnie opisać swoje wątpliwości oraz załączyć niezbędną dokumentację. Po dokonaniu wyceny, jeśli zostanie ona zaakceptowana przez klienta, wystawiana jest faktura, a sprawa kierowana jest do rozpoznania.

Opóźniony lot odszkodowanie

Samolot, którym miałeś dotrzeć na ważne spotkanie został odwołany? A może natknąłeś się na opóźniony lot? Odszkodowanie, które Ci przysługuje może wynieść nawet 600 euro - my pomożemy Ci je zdobyć. Jedyne co musisz zrobić to wypełnić ankietę i wysłać ją nam, my załatwimy formalności, a jedyną opłatą za nasze usługi będzie prowizja od kwoty, jaką dla Ciebie zdobędziemy.

Rzecznik patentowy Warszawa

Historia wynalazków zna przypadki, że mimo pierwszeństwa konstrukcji jakiegoś urządzenia, za jego pioniera uznaje się osobę, która pierwsza zgłosiła się do biura patentowego. Dlatego warto chronić swoją własność intelektualną i bronić swoich praw w przypadku plagiatu oraz innych form nieuczciwej konkurencji. Kancelaria Grenda udziela porad w zakresie praw autorskich, znaków towarowych, czy też wzorów użytkowych i przemysłowych. Szczegółowe informacje zostały zamieszczone na stronie internetowej.