Kancelaria prawna Kraków

Działamy na terenie Krakowa i okolic, ale też wspieramy klientów indywidualnych oraz firmy z innych regionów kraju. Nasza kancelaria adwokacka gwarantuje dochowanie tajemnicy zawodowej oraz pełną poufność nie tylko w czasie trwania współpracy, ale też po jej wygaśnięciu. Proponujemy wsparcie w różnych obszarach ustawodawczych.

Adwokaci Lublin

W naszej Lubelskiej kancelarii pracują doświadczeni adwokaci i prawnicy, dla których najważniejsze jest to, aby zapewnić swoim klientom najwyższą jakość obsługi. Dokładamy wszelkich starań, aby zagwarantować Państwu profesjonalizm, zrozumienie oraz bardzo atrakcyjne ceny. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Porady prawne‎

Aby ułatwić swoim klientom kontakt, stworzona została specjalna platforma i usługa, pozwalająca na zadanie pytania przy pomocy internetowego formularza. Porady prawne, których udziela Radca Prawny, mogą mieć miejsce albo w jego kancelarii w Malborku, albo tez poprzez Internet. Aby skorzystać z tej drugiej opcji należy dokładnie opisać swoje wątpliwości oraz załączyć niezbędną dokumentację. Po dokonaniu wyceny, jeśli zostanie ona zaakceptowana przez klienta, wystawiana jest faktura, a sprawa kierowana jest do rozpoznania.

Opóźniony lot odszkodowanie

Samolot, którym miałeś dotrzeć na ważne spotkanie został odwołany? A może natknąłeś się na opóźniony lot? Odszkodowanie, które Ci przysługuje może wynieść nawet 600 euro - my pomożemy Ci je zdobyć. Jedyne co musisz zrobić to wypełnić ankietę i wysłać ją nam, my załatwimy formalności, a jedyną opłatą za nasze usługi będzie prowizja od kwoty, jaką dla Ciebie zdobędziemy.

Kancelaria prawna

Nasza kancelaria prawna zlokalizowana w Poznaniu i Lesznie zajmuje się obsługą prawną firm, a także innych podmiotów gospodarczych, takich jak stowarzyszenia, fundacje i instytucje. Zajmujemy się też oczywiście obsługą Klientów prywatnych. Udzielamy porad, sporządzamy wymagane dokumenty i dbamy o terminowość dopełnianych wymogów. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, w tym zastępstwa procesowego, prowadzenia windykacji i wielu innych, sprawdź naszą stronę internetową, która znajduje się pod adresem https://turcza.com.pl/

prawo ubezpieczeń

Kancelaria adwokacka zajmuje się wsparciem, doradztwem oraz reprezentacją klientów z zakresu tematu, jakim jest prawo ubezpieczeń społecznych. Podejmujemy się spraw dotyczących między innymi kwestii różnego rodzaju składek oraz świadczeń. Zajmujemy się także sprawami związanymi z rentami i emeryturami.