Salsa Kraków

Zapraszamy na wyjątkowe zajęcia prowadzone w międzynarodowym gronie i przez instruktorów pochodzących z różnych części świata. Przestrzeń ruchu i Tańca KONTAKT w Krakowie proponuje szeroki wybór spotkań kulturowych, eksperymentalnych form ruchu, budowania świadomości ciała itp. Jedną z naszych propozycji jest salsa, prowadzona na różnych poziomach zaawansowania, dla uczestników w każdym wieku. Odbywają się u nas również pokazy, wystawy, wernisaże, koncerty, jamy, improwizacje i imprezy taneczne.

fotografia reklamowa cennik

Specjalnością firmy Fotograph jest fotografia reklamowa. Cennik, który zawarty jest na naszej stronie to wyjątkowe zestawienie korzystnych ofert, wśród których na pewno znajdą Państwo tę idealnie skrojoną do Państwa potrzeb. Jesteśmy przekonani, że to właśnie dzięki nam możliwe będzie odpowiednie dopasowanie się do potrzeb Klientów. Jesteśmy profesjonalistami, dla których największą pasją jest fotografia reklamowa. Cennik jest niezwykle korzystny, dlatego warto już dziś zdecydować się na współpracę z nami.

Nauka tańca Kraków

Chcesz błyszczeć na parkietach w czasie zabaw? Bierzecie ślub i chcecie oczarować gości walcem angielskim? A może po prostu szukasz sposobu na aktywne spędzanie czasu? Nauczyciele w naszej krakowskiej szkole pokażą Ci, że nauka tańca nie jest niczym trudnym. Nie tylko uczymy, jak swobodnie poruszać się w stylu towarzyskim, z nami opanujesz także zróżnicowane style solo i w parach.