Salsa Kraków

Zapraszamy na wyjątkowe zajęcia prowadzone w międzynarodowym gronie i przez instruktorów pochodzących z różnych części świata. Przestrzeń ruchu i Tańca KONTAKT w Krakowie proponuje szeroki wybór spotkań kulturowych, eksperymentalnych form ruchu, budowania świadomości ciała itp. Jedną z naszych propozycji jest salsa, prowadzona na różnych poziomach zaawansowania, dla uczestników w każdym wieku. Odbywają się u nas również pokazy, wystawy, wernisaże, koncerty, jamy, improwizacje i imprezy taneczne.

fotografia reklamowa cennik

Specjalnością firmy Fotograph jest fotografia reklamowa. Cennik, który zawarty jest na naszej stronie to wyjątkowe zestawienie korzystnych ofert, wśród których na pewno znajdą Państwo tę idealnie skrojoną do Państwa potrzeb. Jesteśmy przekonani, że to właśnie dzięki nam możliwe będzie odpowiednie dopasowanie się do potrzeb Klientów. Jesteśmy profesjonalistami, dla których największą pasją jest fotografia reklamowa. Cennik jest niezwykle korzystny, dlatego warto już dziś zdecydować się na współpracę z nami.

Nauka tańca Kraków

Chcesz błyszczeć na parkietach w czasie zabaw? Bierzecie ślub i chcecie oczarować gości walcem angielskim? A może po prostu szukasz sposobu na aktywne spędzanie czasu? Nauczyciele w naszej krakowskiej szkole pokażą Ci, że nauka tańca nie jest niczym trudnym. Nie tylko uczymy, jak swobodnie poruszać się w stylu towarzyskim, z nami opanujesz także zróżnicowane style solo i w parach.

Akcesoria foto

Uwielbiacie robić zdjęcia? Nieważne czy jest to Wasza pasja, czy zawód - u nas z pewnością znajdziecie sprzęt i akcesoria foto, które pomogą wam w profesjonalny sposób utrwalić otaczającą Was rzeczywistość. Dysponujemy bogatym wyborem nowoczesnych i niezawodnych aparatów wyprodukowanych przez znane i cenione marki. Można u nas nabyć również rozmaite statywy, lampy błyskowe, dyfuzory, muszle, gripy, wężyki spustowe, wyzwalacze, karty pamięci i systemy oświetleniowe, a także plecaki oraz torby do bezpiecznego przenoszenia sprzętu.

Wodzirej

Aby przyjęcie ślubne było dokładnie takie jak sobie wymarzyliście, warto zadbać by poprowadził je odpowiedni wodzirej, który dobierze odpowiednią muzykę, która spodoba się zarówno parze młodej, jak i wszystkim zaproszonym gościom, a także umiejętnie dobierze i poprowadzi zabawy, by wpasować się w temperament młodej pary.

Dj na wesele

Na naszej stronie internetowej znajdziecie zakres usług, jakie realizuje dla naszych klientów DJ na wesele na terenie Lublina i nie tylko. Przygotowane przez nas kawałki ucieszą zarówno starszych członków rodziny, jak i resztę gości. Znajdziecie u nas szeroką gamę oferowanych piosenek, jakie będą stanowiły gwarant powodzenia dla Waszej imprezy. Wiemy jak ważnym momentem w Waszym życiu jest zawarcie związku małżeńskiego. Dlatego też nasz specjalista zadba o to, by wesele było udane, a goście bawili się przy świetnej muzyce do białego rana.