Wyjazdy motywacyjne

Oferujemy wszystkim z Państwa wspaniałe wyjazdy motywacyjne dla pracowników firm, podczas których integracja zawsze jest najlepsza i wpływa pozytywnie na podniesienie szacunku zatrudnionych osób do firmy oraz efektywność w wykonywaniu zadań już po powrocie. Organizujemy podróże do najdalszych miejsca na świecie, zapewniając wspaniałe warunki, pełne bezpieczeństwo, a także satysfakcję płynącą z uprawiania tego rodzaju turystyki. Zapewniamy profesjonalne podejście, szeroki zakres usług oraz bardzo atrakcyjne ceny naszych działań.

Namiot turystyczny

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego. Znajdziecie w nim wszystko co niezbędne podczas podróży oraz różnego rodzaju wyjazdów i wypraw. Oferujemy produkty przeznaczone na biwaki i kempingi, między innymi namioty, śpiwory, hamaki, a także uniwersalne akcesoria, które przydadzą się także w codziennym życiu. Zapraszamy do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem.

Wczasy odchudzające nad morzem

Postawiliśmy sobie za cel kompleksowe wspomaganie osób, które chcą pozbyć się kilku nadprogramowych kilogramów, a tym samym w najlepszy sposób zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie. Ośrodek Rekreacyjny AGA ma do zaoferowania wczasy odchudzające nad morzem,w ramach których poza odpowiednio skomponowanych posiłków będziecie mogli korzystać także z porad dietetyka. Co więcej, zapewniamy również odpowiednią dawkę ruchu na świeżym powietrzu oraz możliwość konsultacji z profesjonalistami w związku z podejmowanymi działaniami.

Hotel Modlin

Zapraszamy do naszego hotelu, w którym odpoczniesz oraz poznasz, czym jest najwyższy poziom relaksu i odprężenia... Dla nas liczy się przede wszystkim pełne zadowolenie każdego klienta, dlatego swoją propozycję dostosowujemy do jego indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań. Wystarczy, że skontaktujesz się bezpośrednio z nami, a już dowiesz się, że to miejsce idealne właśnie dla Ciebie! Profesjonalna obsługa, przytulne pokoje i atrakcyjne ceny już czekają - zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Święta Wielkanocne w górach

Chciałbyś cieszyć się wolnym czasem w rodzinnym gronie bez gorączki zakupów i kilkudniowych przygotowań? Spędź Święta Wielkanocne w górach i zapomnij o stresie! Zapraszamy do skorzystania z oferty na pobyty okolicznościowe w schronisku Trzy Korony w Pieninach. Nasz ośrodek przygotowany jest dla potrzeb rodzin z dziećmi.

Konferencje

W naszym hotelu na Mazurach będziesz mógł spędzić przytulne oraz komfortowe noclegi, a także zorganizować niezapomniane przyjęcia, czy profesjonalne konferencje biznesowe. Nasza obsługa dba o zadowolenie każdego gościa, oferując najkorzystniejsze rozwiązania każdego dnia. W tym nowoczesnym miejscu będziesz miał okazję na odpoczynek i całkowite zapomnienie o otaczającej Cię, szarej rzeczywistości.

Pokoje w Toruniu

Jeśli jesteś osobą, która nie godzi się na spanie w byle warunkach, to oferta naszego toruńskim hotelu z pewnością przypadnie Ci do gustu. Posiadamy luksusowe pokoje jedno- i dwuosobowe z jednym dużym lub dwoma małymi łóżkami. W naszym hotelu mieści się także ekskluzywny apartament o powierzchni 48 metrów kwadratowych.