Certyfikat CCNA

Centrum Szkoleniowe Hector w Warszawie oferuje nowoczesne szkolenie CCNA, czyli z pierwszego stopnia z dziedziny konfigurowania i zarządzania sieciami komputerowymi. To znaczny krok na ścieżce do kariery nawet w międzynarodowych korporacjach informatycznych bądź telekomunikacyjnych. Nasza placówka profesjonalnie kształci również w kilkunastu szczegółowych specjalizacjach, takich jak na przykład Routing and Switching, Security i wielu innych. Sprawdź nasze konkurencyjne ceny wyrobienia certyfikatu i zapisz się jeszcze dziś.

Usługi BHP Warszawa

Naszą specjalnością są usługi BHP. Warszawa jest miastem, w którym prowadzimy naszą działalność i to właśnie tutaj możliwe jest uzyskanie od nas pomocy. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny w pracy. Zapewniamy Państwu pełną i kompleksową ofertę usług, które z pewnością przyczynią się nie tylko do zwiększenia świadomości BHP Państwa pracowników, ale również pozwolą poczuć im się pewniej i bezpieczniej na własnym stanowisku pracy.

Kurs hiszpańskiego Gdańsk

Nauczamy osoby na różnych poziomach zaawansowania. Nasza szkoła (teraz również z siedzibą w Gdańsku) oferuje kurs hiszpańskiego zarówno dla tych, którzy dopiero zaczynają, jak i dla tych, którzy mieli już styczność z tym językiem. Naszą szkołę wyróżnia fakt, że lekcje prowadzone są przez native speakerów po studiach filologicznych.

Kosmetologia Warszawa

Jednym z kierunków cieszących się wysoką popularnością zwłaszcza wśród dziewcząt jest kosmetologia. Warszawa oferuje kilka ośrodków akademickich, w których kierunek ten jest dostępny. Na naszych stronach przeczytasz więcej na temat samej nauki, jak i perspektyw zawodowych na rynku pracy dla absolwentów.

Laboratorium badawcze

Celem wykonywanych doświadczeń jest uzyskanie odpowiedzi, które nurtują przedstawicieli branży tekstylnej czy wojskowej. Laboratorium badawcze realizuje projekty naukowo-rozwojowe od 65 lat. Przeprowadza analizy mikrobiologiczne w takich dziedzinach, jak biopolimery, włókna syntetyczne, nanotechnologia, ekologia, a także papier i celuloza. Placówka ma zatem charakter interdyscyplinarny.

praca w niemczech

Jeśli interesuje Cię praca w Niemczech, sprawdź nasze oferty. Jako pośrednik szukamy osób gotowych wziąć udział w procesach rekrutacyjnych na stanowisko magazyniera lub spawacza. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane w terminie oraz legalne zatrudnienie pracowników. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej strony.

Szkoła językowa Gdańsk

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z atrakcyjnej oferty naszej szkoły językowej z Gdańska. Wysoki poziom nauczania, nowoczesne metody i przede wszystkim skuteczność to nasza szkoła językowa. Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami i zacznij swoją naukę angielskiego już dziś! Sprawdź naszą pełną ofertę.

Pracownicy z Ukrainy

Wiele polskich firm i zakładów zatrudnia personel ze Wschodu. Potrzeba do tego jednak załatwienia całego szeregu dokumentów. Dobrym rozwiązaniem jest leasing siły roboczej. Pracownicy z Ukrainy są przez nas rekrutowani i to my prowadzimy proces legalizacji ich pobytu. Firma, która potrzebuje uzupełnić braki kadrowe zgłasza się do nas i wysyłamy im odpowiedniego fachowca.