Skok ze spadochronem Hel

Jeśli lubisz wyzwania i wzrost adrenaliny, to koniecznie sprawdź oferowany przez nas skok ze spadochronem. Nasze loty odbywają się na Helu, dzięki czemu możesz podziwiać piękne widoki z wysokości 4 tysięcy metrów. Przed lotem w tandemie, instruktor udzieli Ci niezbędnych wskazówek oraz pomoże założyć specjalny kombinezon. A później pozostanie już tylko lot w dół z prędkością 200 kilometrów na godzinę.

escape Room Katowice

Nudzi Cię siedzenie na kanapie i oglądanie seriali? Szukasz pomysłu na kreatywne spędzenie czasu ze znajomymi? Sprawdź nasz escape room w Katowicach - gwarantujemy, że zagadki, które dla Was przygotujemy zapewnią Wam czas pełen atrakcji bogaty w burzę mózgów i adrenalinę. Sprawdź nasze godziny otwarcia i zafunduj sobie i bliskim niezapomniane wrażenia.

lot spadochronem

Człowiek od zawsze marzył o tym, by wzbić się w niebo i poczuć się wolny niczym ptak. Marzeń o skrzydłach zrealizować nie możemy, za to bardzo chętnie zapewnimy Ci nieco inną formę rozrywki. Proponujemy lot spadochronem w tandemie z instruktorem, który pomoże Ci podczas odbywania skoku. Jesteś gotowy?