sprzątanie biur siedlce

Higiena w miejscu pracy to niezwykle ważna kwestia. Dlatego tez nasza firma stawia na rzetelne wykonywanie swoich obowiązków, które obejmują sprzątanie budynków i biur. Nie jest nam również obca polimeryzacja posadzek, którą wykonujemy z pełnym zaangażowaniem, aby każdy klient był zadowolony z naszych usług. Polecamy!

Utylizacja dokumentów

Nasza firma pełni profesjonalne usługi utylizacji dokumentów, gwarantując klientom bezpieczeństwo informacji oraz sprawną obsługę. Dzięki temu oszczędzą państwo, unikną niepotrzebnych problemów i przyczynią się do ochrony środowiska, bowiem makulatura jest poddawana recyklingowi i przeznaczana do dalszej produkcji.

kancelaria odszkodowawcza Wrocław

Nasza kancelaria odszkodowawcza przygotowała dla Państwa ofertę pomocy prawnej dotyczącej pozyskiwania odszkodowań za wypadki samochodowe lub błędy medyczne. Jeśli ucierpiałeś z powodu czyjegoś błędu walcz o korzystne dla Ciebie rozwiązanie. Nasza kancelaria odszkodowawcza zapewni Ci w tym profesjonalne wsparcie.

Operat szacunkowy mieszkania

Zajmujemy się szczegółową wyceną i analizą wartości rynkowej nieruchomości. Wykonujemy operat szacunkowy mieszkania oraz pomagamy ustalić optymalną cenę lokalu, domu czy inwestycji. Działamy na terenie Bydgoszczy, a także pozostałych miast województwa kujawsko-pomorskiego. Mamy również doświadczenie w doradztwie przy podziale majątku.

Ubezpieczenie samochodu

Nasza firma zajmuje się udostępnianiem narzędzi do tworzenia zestawień różnych polis. Radzimy jak uzyskać najtańsze ubezpieczenie samochodu, turystyczne, domu lub na życie przy użyciu naszej porównywarki. Dzięki najczęściej zadawanym pytaniom mają Państwo możliwość szybkiego wyszukania pożądanych treści.

Biuro tłumaczeń

Wiele lat doświadczenie w wykonywaniu profesjonalnych przekładów pisemnych oraz ustnych sprawia, że biuro tłumaczeń Britola jest jednym z najlepszych partnerów w przypadku bardzo specjalistycznych zleceń różnorodnych branż, z zakresu ekonomia i finanse, administracja i prawo oraz przemysł i technika.

Niemiecki tłumacz

Masz do translacji umowę, opis produktu lub też dokumenty ubezpieczeniowe na język niemiecki? Tłumacz zajmie się tym za Ciebie i wykona to bezbłędnie. Gotowe przekłady można odebrać już nawet po dwóch dniach od zlecenia! Jeśli więc zależy Ci na czasie, zgłoś się do mnie - internetowo lub stacjonarnie.

Detektyw

Firma świadczy usługi związane z wyszukiwaniem informacji i dostarczaniem ich klientom. Detektyw pracuje na zlecenie osób prywatnych oraz firm. Zajmuje się śledzeniem ludzi i obiektów, zapewnianiem bezpieczeństwa, zbieraniem danych cyfrowych, weryfikowaniem pracowników. Obowiązuje dyskrecja i poszanowanie prawa.

Aplikacja mobilna banku

Jednym z rozwiązań, jakie możemy zaoferować naszym klientom, jest aplikacja mobilna banku. Umożliwia ona dokonywanie transakcji, obsługiwanie lokat, a także uzyskiwanie informacji dotyczących kart płatniczych. Poza tym, jest ona kompatybilna z systemami iOS, Android i WindowsPhone, co gwarantuje wygodę użytkowania na różnych smartfonach.