Kancelaria prawna Kraków

Działamy na terenie Krakowa i okolic, ale też wspieramy klientów indywidualnych oraz firmy z innych regionów kraju. Nasza kancelaria adwokacka gwarantuje dochowanie tajemnicy zawodowej oraz pełną poufność nie tylko w czasie trwania współpracy, ale też po jej wygaśnięciu. Proponujemy wsparcie w różnych obszarach ustawodawczych.

Porady prawne‎

Aby ułatwić swoim klientom kontakt, stworzona została specjalna platforma i usługa, pozwalająca na zadanie pytania przy pomocy internetowego formularza. Porady prawne, których udziela Radca Prawny, mogą mieć miejsce albo w jego kancelarii w Malborku, albo tez poprzez Internet. Aby skorzystać z tej drugiej opcji należy dokładnie opisać swoje wątpliwości oraz załączyć niezbędną dokumentację. Po dokonaniu wyceny, jeśli zostanie ona zaakceptowana przez klienta, wystawiana jest faktura, a sprawa kierowana jest do rozpoznania.

Kancelaria prawna

Nasza kancelaria prawna zlokalizowana w Poznaniu i Lesznie zajmuje się obsługą prawną firm, a także innych podmiotów gospodarczych, takich jak stowarzyszenia, fundacje i instytucje. Zajmujemy się też oczywiście obsługą Klientów prywatnych. Udzielamy porad, sporządzamy wymagane dokumenty i dbamy o terminowość dopełnianych wymogów. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, w tym zastępstwa procesowego, prowadzenia windykacji i wielu innych, sprawdź naszą stronę internetową, która znajduje się pod adresem https://turcza.com.pl/

Regulamin sklepu internetowego

W ramach wykonywanej przez naszych doświadczonych i wyspecjalizowanych profesjonalistów znajdziecie możliwość skorzystania z naszej oferty. Regulamin sklepu internetowego przez nas sporządzony pozwoli Wam na wyznaczenie zasad działalności prowadzonej przez naszą stronę internetową. Dzięki nim uzyskacie klarowne zasady funkcjonowania danej witryny sklepowej. Gwarantujemy Wam fachową obsługę oraz szybkie wykonanie potrzebnego Wam zlecenia. Zapewniamy zainteresowanym osobom również najbardziej konkurencyjne ceny.

Prawo gospodarcze Bydgoszcz

Kancelaria pomaga zarówno spółkom, jak i osobom fizycznym. Prawo gospodarcze reguluje stosunki pomiędzy podmiotami handlowymi, jak również wymaga przygotowywania umów według określonych wzorów. Pomagamy przy tworzeniu takich dokumentów, zajmujemy się także ich weryfikacją. Świadczymy również obsługę dla spółek, pomagamy przy ich zakładaniu, rejestracji, a także przy finalizowaniu ich działalności. Jeżeli jesteś zainteresowany naszymi usługami to zapraszamy do naszej siedziby w Bydgoszczy

Rozwody Gdańsk

Sprawy małżeńskie, rozwód i podział majątku to coraz częstszy powód dla którego poszukujemy porady prawnej. Chcemy nie tylko się szybko i bezboleśnie rozstać, ale również właściwie według nas dzielić dobytek. Jeśli więc potrzebujesz pomocy w tym zakresie to nasza trójmiejska Kancelaria Radców Prawnych z Gdyni i Gdańska zaprasza do zapoznania się z pełną ofertą usług.

Zwalczanie szczurów Warszawa

Duże miasta, gdzie wyrzuca się dużo jedzenia, są szczególnie narażone na rozwój populacji szkodników. Nasza oferta zawiera profesjonalne zwalczanie szczurów w Warszawie odpowiednią do budynku, liczby gryzoni, pory roku i innych czynników metodą deratyzacji. Należy pamiętać, że gryzonie te nie tylko zanieczyszczają otoczenie, ale także przenoszą choroby zakaźne.