Odchudzanie nad morzem

Postawiliśmy sobie za cel kompleksowe wspomaganie osób, które chcą pozbyć się kilku nadprogramowych kilogramów, a tym samym w najlepszy sposób zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie. Ośrodek Rekreacyjny AGA ma do zaoferowania wczasy odchudzające nad morzem,w ramach których poza odpowiednio skomponowanych posiłków będziecie mogli korzystać także z porad dietetyka. Co więcej, zapewniamy również odpowiednią dawkę ruchu na świeżym powietrzu oraz możliwość konsultacji z profesjonalistami w związku z podejmowanymi działaniami.

Święta Wielkanocne w górach

Chciałbyś cieszyć się wolnym czasem w rodzinnym gronie bez gorączki zakupów i kilkudniowych przygotowań? Spędź Święta Wielkanocne w górach i zapomnij o stresie! Zapraszamy do skorzystania z oferty na pobyty okolicznościowe w schronisku Trzy Korony w Pieninach. Nasz ośrodek przygotowany jest dla potrzeb rodzin z dziećmi.

Konferencje

W naszym hotelu na Mazurach będziesz mógł spędzić przytulne oraz komfortowe noclegi, a także zorganizować niezapomniane przyjęcia, czy profesjonalne konferencje biznesowe. Nasza obsługa dba o zadowolenie każdego gościa, oferując najkorzystniejsze rozwiązania każdego dnia. W tym nowoczesnym miejscu będziesz miał okazję na odpoczynek i całkowite zapomnienie o otaczającej Cię, szarej rzeczywistości.

Spa nad bałtykiem

Trzygwiazdkowy obiekt Trofana jest miejscem, w którym każdy z nas znajdzie chwilę wytchnienia dla siebie. Jednym z głównych udogodnień pozostaje niewątpliwie strefa SPA. Otóż, wyposażona została ona w sporej wielkości basen, który odpowiednio wykorzystywany wspomaga krążenie oraz pobudza organizm do regeneracji. Jednocześnie, proponujemy Państwu dobroczynne działanie sauny suchej, która doskonale obniża wysokie ciśnienie oraz wzmacnia odporność. Zapraszamy do wnikliwej lektury również naszej oferty zabiegowe.

Zielona szkola

Organizowane przez nas zajęcia to połączenie edukacji z dobrą zabawą. Zielona szkoła wzbogacona o ofertę OW Adria to atrakcja zarówno dla dzieci jak i ich opiekunów. Uczestnikom szkolnych wycieczek oferujemy między innymi warsztaty, gry, zabawy integracyjne. Aby dokonać rezerwacji wystarczy skontaktować się z nami. Dane na naszej stronie internetowej! Zapraszamy!

Sale konferencyjne

Udział w szkoleniach i spotkaniach biznesowych jest nieodłącznym elementem praktycznie każdej firmy. Dlatego też oferujemy Państwu cztery sale konferencyjne w naszym hotelu. Dzięki pięknej okolicy można jednocześnie pracować i podziwiać to, co znajduje się za oknami ośrodka. Po zakończonych szkoleniach można skorzystać z luksusowej oferty hotelu.